vineri, 22 septembrie 2017

CSM Bucureşti a câştigat Liga Campionilor la prima participare!

Voleibalistele de la CSM Bucuresti se bucura dupa castigarea partidei si calificarea in semifinalele competitiei
CSM Bucureşti a câştigat Liga Campionilor la prima participare! La prima participare, CSM Bucureşti a câştigat trofeul Ligii Campionilor în noul format!!! Fetele lui Kim Rasmussen s-au impus la loviturile de departajare, scor 4-1, şi aduc primul trofeu de istorie la Bucureşti! Finala s-a decis la loviturile de la şapte metri, când Pessoa a apărat […] continuare
9 mai 20160

Oltchim a învins Gyor, scor 25-24, dar a RATAT calificarea în finala Ligii Campionilor

oltchim
Campioana României la handbal feminin, Oltchim Râmnicu Vâlcea a ratat, joi, la Veszprem, calificarea în finala Ligii Campionilor, deşi a învins echipa Gyor ETO, scor 25-24 (14-10), în manşa retur a semifinalelor competiţiei. În tur, campioana Ungariei a câştigat la Bucureşti, cu 24-22 (14-10), iar cu scorul general de 48-47 s-a calificat în cea de-a […] continuare
11 aprilie 20130

Oltchim a fost învinsă de Gyor ETO, scor 24-22, în prima manşă a semifinalelor Ligii Campionilor

oltchim
Campioana României la handbal feminin, Oltchim Râmnicu Vâlcea, a fost învinsă, sâmbătă, la Bucureşti, cu scorul de 24-22 (14-10), de formaţia ungară Gyor ETO, în manşa tur a semifinalelor Ligii Campionilor.   Atmoferă de zile mari la Sala Polivalentă din Bucureşti, umplută până la refuz de peste 5.000 de susţinători ai Oltchimului în disputa cu […] continuare